27 Mayıs 2014 Salı

Herşeyden biraz var bugün

Güzel sakin huzurlu bir gün... Hafif bir müzik eşliğinde (bu aralar "secret garden" albümleri sardı beni), güneşin ısıttığı bir yerde, çiçekler pembeler arasında, masamda sıcak bir kahve, çalışmak... Benim güzel gün tanımıma tam uyuyor. Bugün de böyle geçiyor işte.Bu eski çalışmalarımdan biri. Karanfilli nihaleler. Bu hafta bu nihaleleri shabby chic formatında çalışıcam. Yani biraz dantelli, biraz püsküllü, pudra pembeler, kremler, bejler, çiçekli kumaşlar falan. Biraz vintage biraz shabby chic. Bakalım nasıl birşey çıkacak. Beraber göreceğiz.


Bu da eski çalışamalarımdan biri ama bir boşluk bulsam da bu modelden birşeyler daha yapsam modundayım. İlgilenenlere hatırlatırım, yapılışını blogumda vermiştim. İsteyenler buradan baksın okyanus dalgası yapılışı başlığıyla... 17 Eylül 2013 tarihli gönderide.Bu güzeller ise hala crafty.sopsy.com da, sizleri bekliyor. Bunlar ve daha başka güzeller. Bu aralar bir hediye alasınız varsa; kendinize veya sevdiklerinize; mutlaka dükkana bir bakın.

İşte bu da yeni projemin, parçaları. Bu tığ işi çiçeklere african flower deniyor. Yapılışını merak edenler için ben buradan öğrendim. İngilizce ama kendim de bir tutorial hazırlıyorum bu çiçek modeli için. Birleştirip battaniye de yapılıyor, masa örtüsü, çanta vs... Harika bir model. Ama ben bu sefer birleştirmeden kullanacağım bunları. Ne olduğunu söylemiyorum, sürpriz olsun :))


Bu keçe çanta da sipariş üzerine yapıldı, yarın evine gidecek :) Umarım sahibi de benim kadar beğenir.


Bu şirin kelebek, bir deneme olarak hazırlandı. Buzdolabı magneti. Doğum günleri, mevlütler gibi topluluklarda hediye olarak dağıtılmak üzere çalışıyorum bunları. Üzerine isim yazılabilir yada tahta çubuklara takılıp, kavanozda sunulabilir, badem şekeri eklenebilir..
Çok şeker değil de ne bu şimdi. :)))


Uzattım mı biraz bugünkü postu. Birikmiş haberler naapıyım. :)
Sevgiyle kalın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder